Що ж воно таке - декупаж?


Декупаж - це прикраса предметів, за допомогою наклеювання вирізок із спеціальними ефектами. Це невідоме слово притягувало й продовжує притягувати величезну кількість людей. Немає такого містечка, в якому жителі не чули це слово і не знали його значення. Але для багатьох декупаж – це слово залишається загадковим і незрозумілим. 

Майстри з Венеції надали декупажу одну особливість, його зробили «мистецтвом бідних». Не кожен міг собі дозволити меблі, інкрустовані дорогими виробами з дорогоцінних металів або рідкісними породами дерев. Тому і створювалися підроблені інкрустації, меблі ставали гарними і були доступними простим жителям міста. Будуари красунь були прикрашені різними шкатулочками і численними приємними дрібницями. Крім меблів, декупаж з’явився на тканинах і капелюшках. З його появою почали створюватися справжні витвори мистецтва.
Зараз декупаж використовують при виготовленні подарунків і облаштування інтер’єру. Почали прикрашати вази, квіткові горщики, склянки, тарілки, обробні дошки. Декупаж може перетворити старі предмети в нові, а інтер’єр будинку буде неповторним, оригінальним і вишуканим.

Немає коментарів:

Дописати коментар