Матеріали для творчості

Шановні читачі блогу та відвідувачі магазину, з задоволенням хочу повідомити вас про те що в магазині з'явилися матеріали для творчості. Я спробую точно вам описати що ж в нас є і що вас може зацікавити.


З чого ж розпочати? а розпочну з самого початку )))  Отже на першому умовному місці в нас різноманітні контури, наприклад контур PIC TIXX, виробництва C. Kreul, Німеччина, ці контури є двох видів, глітер та металік, виготовлені на водній основі, чудово лягають на будь-які поверхні (текстиль, папір, картон, дерево, кераміка, скло). Контур наноситься з туби, слабо загрубляє тканину, еластичний. На полицях нашого магазину ви знайдете безліч кольорів та відтінків цього контуру. 
Далі йде акрилова фарба "Polikolor" в металічному 20 мл. тюбику, ця фарба призначена для використання на будь-яких поверхнях, як для внутрішніх, так і для зовнішніх робіт. Фарби мають велику покривну площу - 125 мл. на 3 м. кв., забезпечують рівномірну матову поверхню. Країна виробник Італія, фірма Maimeri. 

Наступним іде набір рельєфних глянцевих фарб "Touch Deco" в тубі об'ємом 30 мл. Цей контур застосовується на будь-яких твердих поверхнях, наноситься прямо з носика, час висихання не менше 12 годин.Виробник "Pebeo" Франція.

А всім тим, хто захоплюється розписом по склу та фарфору пропонуються фарби "Vitrail" в баночці об'ємом 45 мл. різних кольорів та відтінків. Це прозора лакова фарба на основі розчинника, всі фарби змішуються між собою. Наносяться на знежирену поверхню м'яким пензликом, фарба підсихає протягом 1 години, після повного висихання фарба гладка та блискуча. Виробник фірма "Pebeo" Франція.

Перелік товарів не повний і з часом він буде поновлюватися.
За більш детальною інформацією звертайтеся в арт-майстерню "Скриня".

Немає коментарів:

Дописати коментар