Як все продовжується

Ось помаленьку проходять Різдвяні свята. Як добре трохи відпочити від роботи, навіть від магазину, людина інколи потребує відпочинку навіть від улюбленої праці.
З часу публікації останнього поста вже багато чого змінилося, не стоїмо на місці, познайомилися з багатьма цікавими людьми, зокрема з авторами цікавих робіт, кожне спілкування з майстрами надає крила (ще краще ніж редбул ;) ) і хочеться з усіх сил покращувати магазин, доносити до людей про його існування, адже це головне - щоб знало про існування  дві категорії людей: майстри, автори робіт, творчі люди і відповідно ті кому подобаються самі вироби та роботи, покупці.

З часом трансформується в моїй свідомості розуміння концепції самого магазину, з самого початку це було зовсім не те що є зараз, а я більш ніж впевнений, що через деякий час це буде зовсім не те що є зараз, нічого не стоїть на місці.
Хочеться зазначити що більш-менш робота по організації самого магазину налагодилася, вийшли на певну пряму, але це всього на всього краплина в морі того що ще потрібно зробити, тільки б вистачило терпіння, натхнення, сил, часу та грошей, більше нічого не прошу ;)
Також очеться поділитися про плани на майбутнє, зокрема про плани даного інтернет ресурсу: планується наповнення якісними фотографіями (як самого магазину, так і товару що в ньому представлений), планується окрема рубрика "товар", де буде зображено увесь товар (можливо і не весь, але буду старатися нічого не оминути увагою) що знаходиться в магазині і кожен раз буде оновлятися його перелік, адже майже кожен день нам автори приносять щось нове та цікаве, а згодом планується відкриття відділу з матеріалами для творчої роботи та формування  рубрики "матеріали".
Слідкуйте за новинами та свіжими постами, з радістю буду ділитися з вами всім новим.

2 коментарі:

  1. Ось за рубрику "Матеріали" - "за" обома руками! ще не була у вашому магазині і навіть ще не знайшла, який у вас графік роботи, але, коли сама працюю з 9 до 6 - не дуже просто всюди встигнути, щоб просто побачити асортимент матеріалів чи товарів. Якщо це буде можливо на сайті - буде набагато простіше вибрати, що потрібно, і тоді вирушати до магазину :) Чекатиму нових постів! успіху вам! :)

    ВідповістиВидалити
  2. В планах дуже багато чого хочеться зробити, навіть онлайн магазин хочеться, але всьому свій час, така рубрика буде на блозі і на "Вконтакті", в них постійно буде поновлюватися інформація.
    Дякую за коментар.

    ВідповістиВидалити