З чого все починалося

Ідея пов'язати своє життя з торгівлею, а тим більше з торгівлею, не побоюся цих слів, маленькими шедеврами, витворами провінційного мистецтва хотілося вже давно. Тим більше, що час від часу в житті з"являлися люди які надихали на ті чи інші вчинки, щодо організації чогось подібного, того що маємо зараз.
Ідейним натхненником, та й взагалі  напарником в цій нелегкій роботі виявилася моя подруга, яка показала чудовий світ декупажу. А розуміння того що хочеться відкрити магазин в якому б покупці могли знайти щось цікаве, таке чого ще ні в кого немає, прийшло згодом. Підвернулася нагода роздобути гроші і відповідно на ці ж гроші розпочати організацію та відкриття магазину.

Перед нами стояло саме складне завдання (так думалося тоді) - знайти місце під магазин. Кілька днів ламання голови, адже до вибору місця ми ставилися досить серйозно і поставили багато жорстких вимог.
З чого ж почати пошук місця? Звичайно сісти в маршрутку і поїхати світ за очі доки не захочеться вийти :) так ми і зробили, а вийшовши на якійсь зупинці покрокували в невідомому напрямку.
По дорозі наткнулися на вивіску з написом "оренда" і з номером телефону. Як не дивно, але згодом це місце, перше на яке ми наткнулися взагалі (не буду приховувати - намагання та пошуки відразу не припинилися, було розглянуто ще багато варіантів) і стало нашим майбутнім магазином.
Згодом, ми зіткнулися з проблемою дизайну та косметичного ремонту та з цією проблемою, на мою думку, ми справилися на "ура", а хто не вірить - може відвідати магазин і переконатися в цьому сам, в магазині панує цікава та домашня атмосфера, зайшовши - не хочеться виходити, а якщо і вийшов - хочеться обов'язково повернутися ;)
Звичайно все так гладко не йшло, як здається на перший погляд, по ходу підготовки до "тихого" відкриття, ми так назвали наше відкриття, адже в нас ще досі немає ані вивіски, ані візиток, тим більше розгорнутої рекламної кампанії, ставалися різні проблеми, як організаційного так і фінансового плану, з якими ми завзято та з ентузіазмом боролися.
І ось, нарешті, довівши все до ладу 24 жовтня все ж відбулося відкриття, але як вже зазначалося вище - воно було "тихим", без розрізання стрічки, без шампанського та без купи зівак ;)
Причин на таке відкриття було багато, але про них я розповім в іншому пості, а зараз пора спати.
До нових зустрічей, сподіваюся нашим читачам сподобається слідкувати за хронологією розвитку магазину та за усіма свіжими новинами, а для цього я прикладу максимум зусиль! до нових зустрічей на сторінках віртуального журналу магазину "Скриня".

Немає коментарів:

Дописати коментар